Jsme rodinná firma působící v oblasti jazykové výuky. Nechceme být „pouze“ jednou z dalších jazykových škol v řadě, klademe důraz na osobní přístup a kvalitu výuky. Úspěch našich studentů je naším hlavním cílem a zároveň naší největší motivací. Do výuky a vzdělávání vkládáme veškerou naši energii a zapálení.

Jsme otevřeni novým způsobům a metodám učení, ale zároveň pochopitelně nezatracujeme ani klasické formy vzdělávání a osvědčené postupy při výuce. Pracujeme s rozsáhlou škálou kvalitních studijních materiálů. Dbáme na příjemné prostředí a stavíme na zázemí rodinné firmy.

Chceme našim studentům především pomáhat nejen se samotnou výukou jazyka, ale také se základní orientací v českém prostředí a se všemi záležitostmi a případnými úskalími, které život v České republice přináší. Pohybujeme se dlouhá léta v mezinárodním prostředí, sami jsme si vyzkoušeli, jaké to je čelit výzvám v souvislosti s životem v zahraničí a adaptací v cizím prostředí. Vycházíme z vlastních zkušeností a snažíme se pomáhat nejlépe, jak umíme.

Soustředíme se na výběr kvalitních lektorů po pedagogické, ale i po lidské stránce. Naši lektoři se rekrutují primárně z akademického prostředí. Klademe důraz nejen na jejich profesní kvalifikaci a její kontinuální rozvoj, ale i na jejich empatický přístup ke studentům.