Budete žádat o trvalý pobyt nebo občanství ČR? Náš kurz Vás připraví, abyste testem bez problémů prošli. Naši lektoři jsou k této zkoušce proškoleni a přesně vědí, jak Vás na ni připravit, abyste uspěli hned na první pokus, protože jen první pokus je od státu zdarma. Součástí kurzu je i orientační test s rozborem Vašich chyb a s konzultací na co se zaměřit, najít své slabé a silné stránky.
Máte-li jakýkoliv dotaz, tak nás neváhejte kontaktovat. My Vám rádi na cokoliv odpovíme.

Nezávazná přihláška do kurzu

Prihlaska_priprava na zkousky

Ke zkoušce pro trvalý pobyt musíte dosáhnout jazykové úrovně A2. Zkouška pak probíhá v písemné i v ústní formě, ale nemusíte se bát, my Vás připravíme na obě části. Zkouška na trvalý pobyt obsahuje čtení s porozuměním (40 minut), poslech s porozuměním (40 minut), psaní (25 minut) a mluvení (15 minut).

Pro absolvování zkoušky ke získání občanství ČR musíte dosáhnout úrovně jazyka B1 a navíc znát české reálie. V přípravě na zkoušku v naší škole Vás naučíme samozřejmě obojí. Zkouška na občanství obsahuje čtení s porozuměním (50 minut), poslech s porozuměním (30 minut), psaní (60 minut) a mluvení (15 minut).